Zavřeli jsme!

Milí zákazníci, eshop Slevy24 je zavřený.
Děkujeme za přízeň a přejeme vám jen to nejlepší!

Klikněte sem, když hledáte informace o vrácení zboží, reklamacích apod.

V případě dalších dotazů, kontaktujte náš zákaznický servis telefonicky na 498 508 888 (v prac. dnech mezi 7.00 - 18.00 h) nebo emailem na info@slevy24.cz.

Zveme vás na nákupy v našich sesterských obchodech cellbes.cz a bubbleroom.eu!
Najdete v nich úžasné módní kousky za neuvěřitelné ceny.

Proč Slevy24 končí?

Slevy24 končí kvůli strategickým změnám v mateřské společnosti Consortio Fashion Group. V rámci nové koncepce se management firmy rozhodl nerozvíjet některé ze svých značek, včetně eshopu Slevy24.

Co mám dělat, když potřebuji reklamovat zboží?

V případě, že je produkt vadný nebo poškozený, kontaktujte nás. Společně najdeme řešení vašeho problému.

Co se stane se zárukou?

Garantujeme vám 2letou záruční lhůtu. Když je zboží vadné nebo poškozené, kontaktujte ihned náš zákaznický servis (info@slevy24.cz). K výrobku přiložte návratku.

Bude fungovat vrácení peněz?

Zavření eshopu Slevy24 nijak neovlivní proces vracení peněz. Hned jak dostaneme vaše vrácené zboží, zašleme vám peníze - nejpozději do 14 dní. Pokud jste si zboží objednali s platbou v hotovosti při převzetí zboží, peníze vám vrátíme bankovním převodem. Když jste při nákupu platili platební kartou nebo přes Pay Pal, peníze vám budou vrácené na platební kartu/Pay Pal účet, který jste použili při nákupu. V případě, že jste se rozhodli vrátit všechno objednané zboží, vrátíme vám také poplatek za poštovné a balné.

Můžeme vrátit nebo reklamovat zboží?

Zavření eshopu Slevy24 v žádném případě neovlivní možnost vrátit nebo reklamovat zboží. Zboží zašlete v původním stavu a obalu na adresu:
KS-Europe s.r.o.
Sklad - vratka CFG
Chebská 23
322 00 Plzeň.

Vrátit musíte všechny části výrobku, i když jsou poškozené. Ke zboží, prosím přiložte návratku a uveďte důvod vracení. Na návratce je předtištěná adresní etiketa, kterou můžete nalepit na vracenou zásilku. Když zboží vrátíte ve špatném stavu, máme právo snížit vracenou sumu o částku úměrnou poškození daného zboží.

Když je produkt vadný nebo jste dostali nesprávné zboží, proplatíme vám i náklady spojené s vrácením zásilky k nám.

Vždy si pečlivě uschovejte doklad o nákupu, návratku (popř. kopii návratky) až do ukončení procesu vracení, reklamace nebo záruční doby, protože se na nich nachází číslo zboží, které potřebujete při uplatňování svých spotřebitelských práv. Pokud jste si objednali několik věcí a vrátili jen některé, nevrátíme vám poplatek za poštovné a balné, protože poštovné je stejné bez ohledu na počet objednaných produktů.

Mám právo na odstoupení od smlouvy?

Máte právo na odstoupení od smlouvy do 14 dní od přijetí potvrzení objednávky. Když chcete uplatnit své právo na odstoupení od smlouvy, informujte zákaznický servis (info@slevy24.cz). Zboží vraťte do 14 dní ode dne, kdy jste nám oznámili, že si přejete odstoupit od smlouvy. Zrušit můžete nákup jedné nebo více položek z vaší objednávky. Když jste si svůj nákup u nás rozmysleli a nechcete převzít zásilku, kontaktujte náš zákaznický servis (info@slevy24.cz).

Co se stane, když nepřevezmu zásilku?

Pokud odmítnete převzít zásilku nebo si ji nevyzvednete, informujte, prosím, náš zákaznický servis (info@slevy24.cz). V opačném případě si CFG vyhrazuje právo požadovat uhrazení veškerých nákladů spojených s objednávkou, zejména pak náklady na zpětné zaslání zboží.

Jak vás mohu kontaktovat?

Telefonicky na 498 508 888 (v pracovních dnech mezi 7.00 – 18.00 h) nebo emailem na info@slevy24.cz. Tyto kontakty budou funkční i po zavření eshopu Slevy24.

Kde nakupovat po zavření eshopu Slevy24?

Navštivte naše sesterské obchody cellbes.cz a bubbleroom.eu a vyberte si pro sebe něco pěkného z množství trendových modelů za skvělé ceny!